O firmie

Jako przedsiębiorstwo Bolmar Bis Sp. J. od 1997 r. zajmujemy się sprzedażą i montażem wykładzin.

Stanowimy zgrany i kompetentny zespół, który codziennie dba o to, aby spełniać potrzeby naszych Klientów. Ich zadowolenie to nasz sukces.

Niemal wszystkie realizowane przez nas projekty cechują się unikatowością i złożonością. Codziennie stawia to nas przed nowymi wyzwaniami, za pomocą których stajemy się raz za razem bogatsi w doświadczenia i możemy oferować naszym Klientom szerszy zakres rozwiązań, coraz lepszej jakości. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doskonałej organizacji pracy jesteśmy w stanie zrozumieć problemy naszych Klientów. Z wykorzystaniem dotychczasowej wiedzy doradzamy przy aranżacji podłóg i wdrażamy wybrane przez Klienta rozwiązanie.

Stale się rozwijając dążymy do perfekcji we wszystkim, co robimy. Każdego dnia wspólnie wypracowujemy zaufanie naszych Klientów. Członkowie naszego zespołu stają się coraz lepszymi profesjonalistami w swoich dziedzinach. Dbamy o ich rozwój i zdajemy sobie sprawę, że sukces budujemy dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych pracowników.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze instalatorskiej zapewniamy szybki i profesjonalny montaż wykładzin. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, a naszym celem jest szybka i terminowa realizacja powierzonych zadań.